Aktuality

Ako zatočiť s nudou- interaktívne hry pre deti

V jeden krásny deň, 15.mája, nás navštívil žonglér pán Alex a jeho putovné divadielko zamerané na interaktívne hry pre deti.

Deti sa teda nielen nasmiali a zabavili, ale si aj precvičili jednotlivé mozgové hemisféry počas vykonávania jednotlivých kúskov. Niektoré sú riadne ťažké a chce to asi roky praxe. Pán Alex pricestoval autom kvôli nám až zo Šale na svojom žonglérskom aute a kedže prišiel dokonca skôr, spôsobil malý zmätok, ale u Alexa je to zvykom. Všetko lieta kade tade a stojí to rozhodne za to.Pán Alex si priniesol so sebou aj mega kufor a asi milión vecí, aké som ja a ani deti ešte v živote nevideli.Všetkých nás postavil do pozoru a na nudu nebolo veru času.Deti si skúsili žonglovanie, balansovanie pimpongovou loptičkou na lyžici, triafanie lopty do košíčka na bruchu a veľa iného. Na záver bol aj disco tanec.Všetky deti a aj pani učiteľky si to celé užili a naše brušne svaly dostali riadne zabrať.
Takže sa tešíme aj na daľšie predstavenia pána Alexa, lebo on pride vždy s niečím novým a my sme už teraz celí nedočkaví.

Viac fotiek nájdete v albume: Ako zatočiť s nudou- interaktívne hry pre deti

Mgr. Silvia Filová