Aktuality

Tématické aktivity v poobednom klube voľného času

V mesiaci január sme zažili veľa zábavy v našej triede hlavne počas hier vonku, so snehom a taktiež si deti mali možnosť vyskúšať svoju kreativitu počas aktivít zameraných na hygienu, zdravú stravu, stolovanie a ľudské telo.

Deťom sa veľmi páčilo čítanie knihy Thomas' Snow Suit, jej dramatizácia a hranie postáv. Na konci mesiaca sme oslávili narodeniny Ami, maľovali sme na tvár, urobili sme si reštauráciu a obchod, kde každé dieťa malo svoju úlohu.
Ďalší mesiac február sa niesol v našej triede v duchu osláv. Deti spolu oslávili narodeniny Timka a Mii, a v strede mesiaca sme mali Valentínsku párty a pred prázdninami sme si vyskúšali karnevalové masky. Kreatívne sme vyzdobili triedu a vyrobili darčeky pre spolužiakov a blízkych. Naučili sme sa ako vyrobiť cesto na hranie z múky a soli, ako vystrihnúť srdce z papiera,ako si urobiť šíp.
Deti spolu vymysleli aj niekoľko nových hier a aktivít.

Viac fotiek nájdete v albume: Tématické aktivity v poobednom klube voľného času


Mgr. Gurung Čákyová